- 16
- May
Vanaf vandaag is WordPress 2.2 beschikbaar. Hoewel deze versie een aantal nieuwe features met zich meebrengt, wacht ik nog even met upgraden. Ik was in de veronderstelling dat WordPress het nieuwe taggingmechanisme in versie 2.2 zou introduceren, maar ik lees dat dit nu in versie 2.3 wordt meegenomen.
Voor de gebruikers van Blogger die een overstap naar WordPress overwegen, is versie 2.2 wellicht wel interessant: A new Blogger importer that is able to handle the latest version of Google’s Blogger product and seamlessly import posts and comments without any user interaction beyond entering your login. Deze en de overige verbeteringen en wijzigingen vind je terug op de blog van WordPress.
Technorati Tags: WordPress, WordPress 2.2, Blogger

18 May, 2007 om 17:29
Ik zou als ik jou was ook deze versie installeren. Er zitten altijd bug fixes voor de veiligheid. Zo gebeurt en geeft bij mij nog steeds geen problemen.
18 May, 2007 om 17:41
@Bakkel Op zich heb je wel gelijk en is meegaan met elke update ook verstandig. Als ik echter de updates niet geweldig vind, probeer ik meestal een versie over te slaan. Nu moet ik wel bekennen dat ik handmatig Askimet heb vervangen, dus had ik net zo goed gelijk 2.2 kunnen installeren waar de nieuwe Askimet in zit.