QuickPost geeft WordPress een Tumblr-sausje

Voor wie Tumblr wel ziet zitten maar tegelijkertijd geen afscheid kan nemen van WordPress, kan nu gebruik maken van een plugin genaamd QuickPost. Na installatie van deze plugin heb je de beschikking over een QuickPost-it button die je binnen Firefox kunt toevoegen aan je bladwijzers. Vervolgens kun je op iedere site middels de button QuickPost opstarten. Er verschijnt een popup waarin je keuze hebt tot het snel posten van een tekst met link, een foto, een quote of een video.

Ik vind het drie keer niks, maar misschien moet ik er even aan wennen. Als ik over een site wil bloggen heb ik net zo snel een tab geopend met daarin de WordPress-editor. Geen preview, geen WYSIWYG, kortom, alleen geschikt voor de snelle post (en dat is natuurlijk precies het idee achter Tumblr). Ik druk op Create Post en ga gelijk de plugin weer de-activeren (juffrouw Ingrid, leeft u nog?).

Use WordPress Like Tumblr

Technorati Tags: , , ,

 

2 reacties ↓

#1 Ruben Timmerman op 11-Nov-07

Sorry, Marc, maar voor een stukje van twee alinea’s dat samen te vatten is door “Ik vind het drie keer niks, maar misschien moet ik er even aan wennen”, lees ik je blog niet :)

#2 Marc op 11-Nov-07

@Ruben Lol, kan ik me goed voorstellen, met zo’n conclusie kun je als lezer ook niet veel. Ik had e.e.a. natuurlijk wat beter moeten onderbouwen.

Als aanvulling: drie keer niks is niet gericht op de plugin, want die doet het prima, maar om het Tumblr-idee te integreren in een “conventioneel” weblog. Ik voel me onthand met een popup waar ik alleen een paar regels tekst kwijt kan, dat doe ik wel op Twitter. Dat was meer de gedachtegang achter mijn conclusie.

Dank voor je kritische note!

Laat een reactie achter